ВЛАДИКА ТЕОДОСИЈЕ ПОЗИТИВАН НА ВИРУС КОРОНА: Упућен на лечење у КБЦ "Драгиша Мишовић"

ЕПИСКОП рашко-призренски Теодосије примио је данас лекарски налаз да је позитиван на вирус корона, саопштила је Епархија, потврђено је "Новостима".

ВЛАДИКА ТЕОДОСИЈЕ ПОЗИТИВАН НА ВИРУС КОРОНА: Упућен на лечење у КБЦ Драгиша Мишовић

Фото: Танјуг

Владика Теодосије има повишену температуру и блаже симптоме, али је превентивно, на савет лекара, упућен на болничко лечење у Клиничко-болнички центар “Драгиша Мишовић” у Београду.

У саопштењу су позвани монаси и свештенство да се са верницима моле за скоро оздрављење владике Теодосија.

- Молимо сво наше свештенство, монаштво и верни народ да се моле за здравље нашег Епископа, да му Бог подари скоро оздрављење - навели су они.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

УКРАЈИНА ЈЕ ПАЛА НА КОЛЕНА: Стигао ултиматум који не смеју да одбију

УКРАЈИНА ЈЕ ПАЛА НА КОЛЕНА: Стигао ултиматум који не смеју да одбију

ЛИДЕР пољске опозиционе партије Право и правда и бивши премијер Пољске Јарослав Качињски поручио је да Украјина не може бити примљена у Европску унију док не одбаци политику величања Степана Бандере, Украјинске устаничке армије и Организације украјинских националиста.

05. 07. 2026. у 07:22

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке