"ЈУГОПРЕВОЗ" ИЗ КОВИНА ПРОДАЈЕ НЕПОКРЕТНОСТИ: Нуде и управну зграду

АГЕНЦИЈА за лиценцирање стечајних управника расписала је продају имовине дужника "Југопревоз" из Ковина.

ЈУГОПРЕВОЗ ИЗ КОВИНА ПРОДАЈЕ НЕПОКРЕТНОСТИ: Нуде и управну зграду

Фото В. Н.

Продају се непокретности, објекти и земљиште под њима, на две локације у Ковину. Заинтересовани запечаћене понуде могу да доставе најкасније до 5. фебруара.

Оглашена је продаја непокретности и земљишта на адреси Војвођанска улица број 113. Процењена вредност ове имовине је шест милиона динара. Продају се зграде и земљиште и у Немањиној улици.

Ту се налазе управна зграда, радионица, гаража, бензинска пумпа и портиница. Процењена вредност је 104,9 милиона динара, али она ни на који начин није обавезујућа за понуђаче.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

ЛАКШЕ ЈЕ НЕГО ШТО МИСЛИТЕ: Шта да радите када вам се фармерке скупе? Сјајан трик!