ИНЦИДЕНТ У ПИОНИРСКОМ ПАРКУ: Жена вређала студенте који желе да уче (ВИДЕО)
ЈЕДНА жена направила је инцидент у Пионирском парку у Београду када је вређала студенте који желе да уче и поручила им да су "издајници".
Фото: Новости
Њу је једна девојка замолила да оде, али је жена наставила да вређа студенте говорећи им да су "руља".
Полиција је одмах реаговала и без примене насиља удаљила жену која је изазвала инцидент.
Препоручујемо
ПЉУСАК ВРЕБА: Време данас претежно сунчано и топло, температура иде преко 30 степени
08. 06. 2026. у 00:00
РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Преокрет у неколико сати, погледајте шта нас чека данас
07. 06. 2026. у 07:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у
ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.
08. 06. 2026. у 09:25
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (16)