ВУЧИЋ НАЈАВИО ОБНОВУ "ДЕДИЊА 1": Радимо болнице од Прокупља до Врања, од Лознице до Сомбора
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић гостујући на телевизији Пинк осврнуо се и на обнову болнице "Дедиње 1".
Фото: Новости
Најавио је обнову "Дедиња 1" и истакао да "радимо болнице од Прокупља до Врања, од Лознице до Сомбора".
- Шта ће нам све то ако не показујемо довољно бриге за људима? Како се увек у државном сектору поквари скенер и магнента резонанца? - питао је Вучић и обећао је да ће се борити да људи добију шта заслужују. - истакао је Вучић.
Препоручујемо
ВАЖНЕ ВЕСТИ: Вучић - Повећаћемо плате за 12 одсто, а плате у јавном сектору за 8 одсто
18. 09. 2024. у 18:57
ВУЧИЋ: За 12 дана држава ће изаћи са програмом за сузбијање листа чекања
18. 09. 2024. у 18:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у
ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.
08. 06. 2026. у 09:25
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)