УМРО ДУШАН ЧУКИЋ: Преминуо некадашњи главни уредник "Вечерњих новости"
ДУГОГОДИШЊИ новинар и уредник РТС Душан Чукић умро је у 87. години.
Фото: Принтскрин
Душан Чукић је у РТС-у радио у спољно-политичкој редакцији, био је вишегодишњи уредник и водитељ централног Дневника и обављао руководеће послове у телевизији.
У својој богатој новинарској каријери, радио је као дописник листа "Борбе" из Москве, био главни уредник "Вечерњих новости" и "24 часа", председник савеза новинара СРЈ.
По одласку у пензију био је на челу СУБНОР-а.
Душан Чукић биће сахрањен у суботу, 8. јуна, у 15 сати на Новом гробљу у Београду, док ће опело бити одржано истог дана у 14 часова.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)