Кућни љубимци добродошли у пословнице UNIQA осигурања

ВЛАСНИЦИ кућних љубимаца од сада у пословнице UNIQA осигурања могу да доведу и своје љубимце!

Кућни љубимци добродошли у пословнице UNIQA осигурања

Фото: UNIQA осигурање

Добродошлицу кућним љубимцима изразићемо налепницама на пословницама којима ћемо њихове власнике информисати да је у пословнице дозвољен улазак псима до 50 центиметара висине, на повоцу.

На тај начин, наши клијенти с љубимцима више неће морати да брину где да их оставе док су у UNIQA пословници, а љубимци више не морају да бораве напољу на сунцу, киши и тротоару. Осим у Србији, љубимци су добродошли у пословнице UNIQA осигурања и у другим земљама у региону југоисточне Европе.

Поносимо се што смо прва осигуравајућа кућа у југоисточној Европи која је одлучила да власницима љубимаца улепша време проведено у својим пословницама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!