БИЋЕ ПЉУСКОВА И ГРМЉАВИНЕ: Наредних сат времена доноси кишу у ове делове Србије

ПРЕМА најави РХМЗ-а у наредних сат времена очекују се падавине праћене грмљавином у појединим деловима наше земље.

БИЋЕ ПЉУСКОВА И ГРМЉАВИНЕ: Наредних сат времена доноси кишу у ове делове Србије

FOTO TANJUG/ TARA RADOVANOVIĆ

Како је наведено на њиховом сајту, у 15.26 х у наредним сатима следи погоршање.

- У наредна два сата у Шумадији, као и на југозападу и југу Србије местимично киша или пљусак који понегде може бити праћен и грмљавином - наведено је.

Поред тога, РХЗМ упозорава и на могућност поратса нивоа река.

Током 09 и 10. маја на горњем току Јужне Мораве, Ветерници, Јабланици, Пустој и Нишави водостаји ће бити у умереном порасту са могућношћу достизања упозоравајућих нивоа.

БОНУС ВИДЕО: КАКО ПОВРАТИТИ ДОБАР И ЈАСАН ВИД! Др Сувајац саветује како да се слободите ношења наочара за близи

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите