ПОВРАТАК ПРОЛЕЋА, ХОЋЕ ЛИ БИТИ КИШЕ ЗА 1. МАЈ: Временска прогноза за суботу, 27. април

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

27. 04. 2024. у 01:00

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.

ПОВРАТАК ПРОЛЕЋА, ХОЋЕ ЛИ БИТИ КИШЕ ЗА 1. МАЈ: Временска прогноза за суботу, 27. април

Foto: Tanjug

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

У Србији променљиво облачно време са сунчаним интервалима и топлије.

Ветар слаб, променљив. Највиша дневна температура око 23 степена.

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

У Београду претежно сунчано и мало топлије.

Ветар слаб до умерен, југоисточни. Јутарња температура од 8 до 10 степени, а највиша дневна око 23 степена.

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ

До среде ће бити претежно сунчано и све топлије са максималном температуром око 28 степени, а почетком следеће седмице и ветровито са умереним и јаким југоисточним ветром.

Од четвртка (02.05.) очекује се променљиво облачно време са чешћом појавом пролазне кише или пљускова са грмљавином.

БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕРИ У АКЦИЈИ: Борбена мисија у правцу јужног Доњецка

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОДБИЛИ ПРЕКИД ВАТРЕ И ГОМИЛАЈУ ЈАКЕ СНАГЕ КОД ЛИМАНА: Спрема се велика офанзива, ништа од мира у наредним месецима!

РУСИ ОДБИЛИ ПРЕКИД ВАТРЕ И ГОМИЛАЈУ ЈАКЕ СНАГЕ КОД ЛИМАНА: Спрема се велика офанзива, ништа од мира у наредним месецима!

ЈУЧЕ је Москва одбила мировни предлог и прекид ватре на 30 дана са Украјином. Високи званичници Трампове администрације у последњим данима воде разговоре о томе да Вашингтон можда неће бити у стању да издејствује прекид ватре између Русије и Украјине у наредним месецима. За то време, Москва гомила трупе у Доњецкој области и спрема се за велику офанзиву.

02. 04. 2025. у 14:59

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.

02. 04. 2025. у 10:16

Коментари (0)

ШОК НА МАРАКАНИ: Бивши фудбалер Црвене звезде осуђен на две године затвора!