КОЛАПС НА УЛАЗУ У СРБИЈУ ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ: Километарске колоне возила на прелазу Гостун
ТОКОМ вечерњих сати на граничном прелазу Гостун између Србије и Црне Горе дошло је до саобраћајног колапса и формирања километарских колона возила на улазу у Србију.
Фото: Принтскрин
- На ауто-путу од Подгорице до Колашина дошло је до саобраћајног удеса, тако да смо ишли преко Платија и канјона Мораче, што је додатно успорило вожњу, а сада и овај колапс на граници. Чекамо дуже од пола сата, а тек смо на средини колоне која се протеже у дужини од неколико километара - рекао је Иван Смиљанић из Чачка који путује из Будве.
На граничном прелазу Јабука преко Пљеваља нема већих саобраћајних гужви.
На магистралном путу од Златибора ка Чачку током читавог дана забележен је појачан интензитет саобраћаја.
БОНУС ВИДЕО: ГУЖВА НА ЗЛАТИБОРУ - Српска планина пуна туриста
(Блиц)
Препоручујемо
АПЕЛ ВОЗАЧИМА : Очекују се гужве на граничним прелазима и наплатним рампама
18. 02. 2024. у 09:57
НАОРУЖАЈТЕ СЕ СТРПЉЕЊЕМ: Сутра се очекује појачан интензитет саобраћаја
17. 02. 2024. у 16:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)