ЗАЈЕДНИЧКЕ ПАТРОЛЕ ЗА ЈАЧУ САРАДЊУ: МУП Србије поуздан партнер Министарства јавне безбедности НК Кине (ФОТО)
НА ЗВАНИЧНОЈ Инстаграм страници Министарства унутрашњих послова наводи се да је МУП Србије поздан парнтер Министарства јавне безбедности НР Кине при чему су поручили да су туристи те земље чести посетиоци Новог Сада.
Фото: mupsrbije
- Нови Сад је град културе, баштине међународно признатих фестивала. Његова лепота, историја и људи који у њему живе привлаче туристе из свих делова света. Туристи из Народне Републике Кине су чести посетиоци Новог Сада.
Заједничке полицијске патроле само су још један корак на путу јачања сарадње између два министарства и оне недвосмислено и поуздано доказују да је МУП Србије поуздан партнер Министарства јавне безбедности НР Кине - наводи се на Инстаграм страници МУП.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТЕЖАК СУДАР НА БУКОВАЧКОМ ПУТУ: Ватрогасци секу возила, сумња се да има страдалих
14. 10. 2023. у 19:21
ПРЕТЕРАО ЈЕ, НЕ МОЖЕ И ТО И МАНАСТИР: Рада шокирана због Милановог синоћњег изласка
15. 10. 2023. у 15:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)