НОВА ДИМЕНЗИЈА ЗАШТИТЕ ОД СУНЦА: Србин ушао у море да се купа, па постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
ДРУШТВЕНЕ мреже из дана у дан пуне су слика и видеа оних који се тренутно налазе на мору и чини се да су људи на интернету постали зависни од таквог садржаја. Овонедељни победник, који је одушевио многе, свакако је један старији човек из Србије који је решио да своје брчкање у води обави "под заштитним фактором".
Foto: Unsplash/Printskrin Facebook
На Фејсбук групи "Live from Greece" освануо је снимак из Грчке који је насмејао многе, а објавила га је једна Данијела.
Наиме, она је са обале снимала мушкарца у води који је са собом имао ни мање ни више него сунцобран.
"Заштитни фактор" написала је она у опису снимка који је насмејао многе.
Како се може видети на снимку, док је у лежећем положају уживао у води, старији господин је одлучио да се заштити од Сунца, те навалио сунцобран преко главе.У тренутку када је видео да га Данијела снима, коначно се огласио, правдахјући се да је сунцобран ту ради заштите.
- Па да не изгорим, шта хоћеш - рекао је он док је уживао у чарима мора на Тасосу.
Након те реченице, Данијела није могла да престане са смехом снимајући неименованог мушкарца још који тренутак.
Видео је убрзо постао прави хит на друштвеним мрежама, те се преселио и на друге платформе где је један од коментара био "IQ 3000, молим лепо".
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: ЗАЛЕПИЛИ СЕ НА АЕРОДРОМСКУ ПИСТУ: Климатски активисти протестовали у Хамбургу
Препоручујемо
ДРАМА У ЦЕНТРУ АТИНЕ: Бомба експлодирала у близини Велике масонске ложе
13. 07. 2023. у 11:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)