ЗА ОДМОР У СРБИЈИ СТИЖЕ НОВИХ 100.000 ВАУЧЕРА: Ево када почињу пријаве

НА шалтерима свих корпоративних пошта, од уторка, могу се поднети пријаве за нових 100.000 ваучера за одмор у Србији у вредности од 5.000 динара.

ЗА ОДМОР У СРБИЈИ СТИЖЕ НОВИХ 100.000 ВАУЧЕРА: Ево када почињу пријаве

Фото: Shutterstock/Илустрација

Како је саопштено из ЈП Пошта Србије грађани који испуњавају услове, могу се пријавити и комплетну процедуру обавити брзо, лако и без чекања, а поступак је још ефикаснији уколико образац пријаве претходно преузму, одштампају, попуне и са пратећом документацијом предају у најближој корпоративној пошти.

Образац пријаве доступан је на сајту Поште Србије www.posta.rs као и на сајту Министарства туризма и омладине www.mto.gov.rs.

Додају да је поред евидентирања пријава, Пошта Србије задужена за доставу ваучера у виду вредносних писама на кућне адресе корисника.

Позивањем Контакт центра Поште Србије – 0700 100 300, корисници се могу информисати о статусу својих пријава и условима коришћења ваучера.

У првом овогодишњем циклусу у јануару, подела ваучера трајала је најкраће у поређењу са свим претходним годинама ове акције Владе Србије за промоцију домаћег туризма, а квота од 100.000 ваучера утрошена је за мање од два дана, наводи се у саопштењу.

БОНУС ВИДЕО: СПЕКТАКУЛАРНИ СНИМЦИ КИТОВА: Дивови код обала Аргентине припремају се за доношење младих на свет

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у

РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у

ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.

08. 06. 2026. у 09:25

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ИСО стандарди нису само „сертификат на зиду“: Одржан стручни скуп о синергији управљања и интерне ревизије