ПОНОВО ИНЦИДЕНТ У ВРТИЋУ У ВЛАДИЧИНОМ ХАНУ: Дете задобило лакше повреде
Четворогодишње дете повређено је у уторак, на срећу лакше, у вртићу „Чаролија“ у Владичином Хану, истом где се крајем прошле године десила незапамћена несрећа када је дечак прогутао жир, а касније преминуо.
Фото: Хан инфо
Према наводима из тужилаштва у Владичином Хану, дете је повређено током игре када је потрчало за лоптом, а потом ударило у тврди предмет и задобило повреде у пределу главе.
Тужилаштво је наложило да се узму изјаве. Такође, догађај је пријављен и просветној инспекцији, тако да је у току утврђивање осталих околности.
Подсетимо, након незапамћене несреће у истом објекту крајем прошле године, само је суспендована једна васпитачица, због кривичног дела „напуштање немоћног лица“, и у току је поступак против ње пред тужилаштвом у овој општини.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)