ВОЗАЧИ, БУДИТЕ ОПРЕЗНИ: Због густе магле смањена видљивост на појединим путним деоницама
ЗБОГ појаве магле смањена је јутрос видљивост на ауто-путу Е-75, деоница петлја Бешка - петлја Нови Бановци, на 70 до 150 метара, саопштило је ЈП "Путеви Србије".
Фото: Ј.Иванковић
На ауто-путу Е-70, деоница државна граница са Хрватском ГП Батровци - петља Добановци, магла смањиује видљивост на 70 до 150 метара.
Саветује се учесницима у саобраћају максималан опрез при вожњи и да прилагоде брзину кретања због појаве магле која смањује видлјивост на путевима, а поготово на деоницама које се простиру дуж речних токова, котлина, клисура као и на путним објектима преко река.
БОНУС ВИДЕО: ПРЕЛЕП ПРИЗОР ИЗ БЕОГРАДА: Честитка за Бадње вече сијала и на Кули Београд
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)