МИНИСТАР ВУЛИН ЧЕСТИТАО 1. МАЈ: Упркос бројним изазовима чувамо радна места и отварамо нова

Новости онлајн

01. 05. 2022. у 10:37

МИНИСТАР унутрашњих послова и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин честитао је Први мај грађанима Србије.

МИНИСТАР ВУЛИН ЧЕСТИТАО 1. МАЈ: Упркос бројним изазовима чувамо радна места и отварамо нова

Фото Министарство одбране

- Свим грађанима Србије који живе од свог рада, честитам њихов празник- Први мај, уз жељу да идући дочекамо са још више отворених фабрика и радних места. 

Мудром и одговорном економском и социјалном политиком Александра Вучића, упркос бројним изазовима и превирањима на глобалном нивоу, сачували смо радна места, и настављамо да отварамо нова.  

Подсећам да је 2011. године незапосленост у Србији достигла свој максимум и износила 25,4 посто, а да је данас, 2022. године спуштена испод 9 посто. 

Одговорна политика Александра Вучића и очувана стабилност и мир, дали су резултате, економија земље јача, расту директне стране инвестиције,  људи се запошљавају и сада у овим кризним и тешким временима када су многе водеће економије света ослабиле. 
Морамо још много да радимо и напредујемо, али је чињеница да су се у Србији ствари промениле на боље, да се данас живи знатно лакше и пристојније, да је Србија земља у којој вреди остати, у којој вреди радити и заснивати породице. 

Србија је једна од ретких земаља која кризу у којој се свет суочава са глађу и несташицом  енергената дочекује спремно. 

Упркос бројним изазовима, држава је ту да помогне својим грађанима и кроз субвенције и многе друге подстицаје и кроз једнократну помоћ. Брига за обичног човека који живи од свог рада остаје приоритет ове државе. 
Бескрајно сам поносан на радничку класу Србије која сваким даном показује да је суштина људског постојања рад и борба за бољу будућност наше деце - наводи се у честитки лидера Покрета социјалиста Александра Вулина.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО БИ МОГАО ДА БУДЕ НАЈВЕЋИ СКАНДАЛ У ИСТОРИЈИ Трамп раскринкао медије који фабрикују лажне вести

"ОВО БИ МОГАО ДА БУДЕ НАЈВЕЋИ СКАНДАЛ У ИСТОРИЈИ" Трамп раскринкао медије који фабрикују лажне вести

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да су Америчка агенција за међународни развој (УСАИД) и друге агенције украле милијарде долара како би се правиле лажне афирмативне вести о Демократској партији.

06. 02. 2025. у 13:39

Коментари (0)

НЕЋУ У ПЕНЗИЈУ, ТРЕБАЈУ МИ ПАРЕ: Медведева не брину лоши резултати