КОРОНА НА КИМ: Још 18 новооболелих, није било преминулих
НА Косову и Метохији у последња 24 сата регистровано је 18 нових случајева корона вируса, међу 812 тестираних узорака, објавило је Министарство здравља привремених приштинских институција.
Фото: Д.З.
Није забележен ниједан смртни случај у протекла 24 сата, навело је министарство на Фејсбуку.
У протекла 24 сата опоравиле су се 54 особе, док се укупно опоравило 223.096 људи.
Тренутно је на Ким активно 637 случајева корона вируса.
Препоручујемо
ПАДАЈУ МАСКЕ: У Француској од данас престају да важе поједине мере против корона вируса
14. 03. 2022. у 00:05
НАЈНОВИЈА ПРОГНОЗА ПРОФЕСОРА КОЧОВИЋА: Број заражених ће ускоро поново почети да расте
13. 03. 2022. у 18:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)