"КРАЉИЦЕ НАША, ХВАЛА ЗА ПРАВИ ПУТ КОЈИ СИ НАМ ПОКАЗАЛА": Данило и Милица Вучић опростили се од мајке Ксеније (ФОТО)

ОД преминуле новинарке Ксеније Вучић, прве супруге председника Србије Александра Вучића, опростили су се у читуљама њена деца Данило и Милица.

КРАЉИЦЕ НАША, ХВАЛА ЗА ПРАВИ ПУТ КОЈИ СИ НАМ ПОКАЗАЛА: Данило и Милица Вучић опростили се од мајке Ксеније (ФОТО)

Фото: Принтскрин

- Краљице наша, хвала ти за прави пут који си нам показала, као и за сву љубав коју си нам пружала. Нека те анђели чувају. Воле те највише твоји Данило и Милица - стоји у читуљи.

- Драга мама, воле те и увек ће те волети твоји Данило и Милица - објављено је у другој читуљи коју су син и ћерка дали.

 - Хвала за сву љубав и снагу коју си нам давала, твоји Данило, Милица и Александар - пише у читуљи.

Ксенија Вучић, истакнута српска новинарка, изненада је преминула 29. јануара у 56. години.

Ксенија ће бити сахрањена данас у 13 сати на Новом гробљу у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОРИ ЊУЈОРК! Никси направили нови брејк против Сан Антонија, Вембањама трагичар! (ВИДЕО)