НОВА ОДЛУКА КРИЗНОГ ШТАБА: Карантин у Србији скраћен на седам дана
СМАЊУЈЕ се период изолације у Србији са 10 на седам дана - рекао је Гојковић, након седнице Кризног штаба.

Фото: И. К.
- Још једном позивам све грађане да поштују све мере које смо доносили. Оне су веома добро познате и везане су за ограничавање контакта и ширење заразе. Оно што је добро да болнице немају повећан број пријема. Омикрон доминира у Србији и нагло повећање заражених је последица овог соја - рекао је Зоран Гојковић.
Школе у Војводини су кренули са радом и од понедељка ђаци се враћају у школске клупе. А средњошколци ће кренути са комбинованом наставом.
У уторак ће се одржати додатне консултације за наставу школе у централној Србији - најавио је Гојковић
У Србији између друге и бустер дозе је довољно да прође 3 месеца. Дакле бустер доза након три месеца.

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!
РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.
12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре
ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.
12. 03. 2025. у 16:03

ТРАМПОВ УНУК ИМА СРПСКО ИМЕ: Носили га наши славни витезови и владари - има јаку симболику у породици председника САД
ДОНАЛД Трамп Млађи, син америчког председника, посетио је Београд ради састанка са председником Србије Александром Вучићем.
12. 03. 2025. у 10:36 >> 10:37
Коментари (2)