ПРЕМИНУЛА МАЈКА ДР ЗОРАНА СТАНКОВИЋА: Умрла од туге за сином, на дан кад је породица давала 40 дана бившем министру

ПОРОДИЦА доктора Зорана Станковића јуче је давала четрдесетодневни помен бившем начелнику Војномедицинске академије (ВМА) и некадашњем министру здравља и одбране. Тог дана преминула је његова мајка.

ПРЕМИНУЛА МАЈКА ДР ЗОРАНА СТАНКОВИЋА: Умрла од туге за сином, на дан кад је породица давала 40 дана бившем министру

Фото: Танјуг

- У суботу, 13. новембра, давали смо 40 дана нашем драгом мужу, оцу и деки. Истог дана, у послеподневним часовима, од туге и бола за својим јединцем напушта нас његова мајка и одлази сину свом вољена нам нана, прабака и моја друга мајка - свекрва - казала је Марина Станковић, преноси "Курир".

Подсетимо, Зоран Станковић је преминуо 5. октобра. Последњих година је био директор Координационог тела за Прешево, Бујановац и Медвеђу.

САХРАНА ЗОРАНА СТАНКОВИЋА: Последњи опроштај од патолога

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ: Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: Бојим се ескалације!

"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"

ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.

22. 05. 2026. у 08:40

Коментари (0)

ЗА 10 ДАНА ВИШЕ ОД 800 БЕСПЛАТНИХ ПРЕГЛЕДА: Караван „Твоја штитна, твој штит“ наставља свој пут по Србији