МИНИСТАР ЛОНЧАР: Логичан захтев да невакцинисани плаћају лечење
16. 07. 2021. у 11:34
САСВИМ је логичан захтев лекара да невакцинисани грађани сами плаћају део трошкова лечења од коронавируса, јер има довољно вакцина, а могу и да бирају коју ће, изјавио је данас министар здравља др Златибор Лончар.
Sta deo lecenja?! Celo lecenje.
Misljenja sam da bi trebali da finansiraju 100% lecenja.
@zora - Zoro, Evo, ja kao zaposleni u ovoj našoj Srbiji, svaki mesec plaćam iznos za zdravstveno osiguranje. I eto, tako već više od 30 godina. A uz to, zadnjih 15 godina nisam bio ni na bolovanju. Dakle, onog momenta kada meni neko zatraži da platim ovakvo nešto, tog momenta bi i gospodin ministar zdravstva trebalo da mi vrati sav novac koji sam uplatio za ovih 15 godina a nisam koristio.
Ima nas koji želimo da se vakcinišemo ali zbog raznih alergija itd. to odbijaju i sami smo odgovorni za posledicu primanja vakcine.
Ne pada mi na pamet da se vakcinišem, a postavila bih pitanje ministru- za čega se plaća zdravstveno osiguranje ? Kako to država plaća? Čijim parama? Je li on to iz svog džepa kad može takvu glupost da izjavi? Inače neka se malo edukuje- ne sme se kombinovati vakcina različitih proizvođača iako Šeklerko kaže da sme jer nikakva studija nije rađena na takvu glupost i Izrael koji je skoro 60%svojih građana pelcovao objavio da vakcinisani nisu zaštićeni od delta soja...a zvanična medicina lepo kaže da svaka mutacija slabi virus, lakše se prenosi, ali gubi na snazi... tako da novi talas nije talas nevakcinisanih... Poljubac za sve i ne delite se na vakcinisane i nevakcinisane, ionako je previše podela u svetu.
Повезане вести

ИЗАБРАНО ЈЕ 50 ДЕЦЕ: Руски хематолог - Испитивање руске вакцине против ковида није ризично за тинејџере
ИСПИТИВАЊЕ вакцине против вируса корона на тинејџерима није ризично, јер ће бити вакцинисани специјално умањеним дозама препарата, изјавио је за Спутњик главни специјалиста дечије хематологије Министарства здравља Русије, директор центра „Рогачов“ Александар Румјанцев.
05. 07. 2021. у 20:01

КОРОНА ВИРУС ЈЕ ПОД КОНТРОЛОМ, АЛИ НЕМА ОПУШТАЊА: Министар Лончар говорио о попуштању мера и трећој дози вакцинације
КОРОНА ВИРУС је под контролом, али то не значи да се може дозволити потпуно опуштање, рекао је данас министар здравља Златибор Лончар у Скупштини Србије.
24. 06. 2021. у 19:44

СТРАХ ПОВЕЋАО ВАКЦИНАЦИЈУ: У Москви и трећа доза против ковида 19, деле и аутомобиле
У МОСКВИ је јуче почела поновна вакцинација оних који су цепљени пре шест месеци или су пре пола године преболовали вирус корона.
02. 07. 2021. у 07:00

"АУРОРА-КОВ" - НОВИ РУСКИ БРЕНД: Руска вакцина "Епиваккорона-Н" регистрована под новим именом
ВАКЦИНА против вируса корона "Епиваккорона-Н" биће регистрована под брендом "Аурора-Ков" (Aurora-CoV), наводи се у заједничком саопштењу Роспатента и Државног научног центра за вирусологију и биотехнологију "Вектор".
05. 07. 2021. у 16:54
Најновије из рубрике

БАБА МАРТА СЕ ВРАЋА, ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ТРАЈАТИ ЛЕПО ВРЕМЕ: Временска прогноза за четвртак, 13. март
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
13. 03. 2025. у 01:00

НАСИЉЕ БЛОКАДЕРА СЕ НАСТАВЉА: Поново нападнути студенти који желе да уче (ВИДЕО)
ГРУПА од око 40 људи у доњем делу Пионирског парка наставља да провоцира студенте који желе да уче.
12. 03. 2025. у 21:21

ВЕТЕРАНИ "КОШАРЕ" ПОВОДОМ ТЕКСТА ЛИСТА ДАНАС: "Претке нисмо осрамотили, поколења нас се неће стидети"
УДРУЖЕЊА ветерана "Кошаре" огласили су се поводом текста који је објавио лист "Данас" услед пласирања пограшних информација.
12. 03. 2025. у 18:44

НОЋИ СУ ПУНЕ ИЗАЗОВА АЛИ НАЈБИТНИЈИ ЈЕ ЦИЉ: Студенти који желе да уче о ноћима у кампу (ВИДЕО)
СТУДЕНТИ који желе да уче поделили су за "Новости" како проводе дане у кампу у Пионирском парку
12. 03. 2025. у 18:23

СРАМНЕ СЦЕНЕ! Опозициони активисти нападали родитеље деце која желе да уче испред школе "Иво Лола Рибар" у Новом Саду (ВИДЕО)
ИСПРЕД Основне школе "Иво Лола Рибар" организован је скуп родитеља који се залажу да се деца врате у школске клупе и који желе да дају подршку професорима који не учествују у блокади наставе.
12. 03. 2025. у 18:19
Коментари (5)