КОРОНА ПРЕСЕК: Најновији подаци о вирусу у Србији
НАЈНОВИЈИ корона пресек показује да су у Србији вирусом заражене још 84 особе.
Фото: В.Н.
Од короне је преминуло осам пацијената.
Подсетимо, короном су у Србији јуче биле заражене 63 особе, док је битку са вирусом изгубило је двоје пацијената.
Стручњаци кажу да ћемо праву слику о томе да ли се назире крај епидемије имати на јесен.
-Рекао сам много пута и понављам и сад, ствар ће да се заврши много брже него што то њих 99 одсто мисли, али не бих могао да кажем да смо сада близу тога да прогласимо крај пандемије - рекао је Миланко Шеклер.
Епидемиолог Предраг Кон рекао је да за сада нема информацију да се у Србији појавио делта сој корона вируса и да је јасно да кад један вирус тако доминира, да ће покрити читав свет и да је то само питање тренутка.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)