ШОКАНТНО је деловала изјава посланика Демократске Црне Горе Момчила Лековића који је на парламентарном Одбору за антикорупцију показао папире на којима су, како тврди, подаци колико породица бившег државног званичника Мила Ђукановића на дневном нивоу зарађује.
НЕМА апсолутно нити једног уверљивог моралног и правног аргумента да се по било ком основу дискриминишу недужне жртве револуционарног терора, наводи епископ будимљанско-никшићки Методије у отвореном писму председнику Црне Горе Јакову Милатовићу, поводом његове недавне иницијативе за доношење закона о рехабилитацији и обештећењу голооточких затвореника.
У СПЛИТСКОМ логору Лора десили су се ратни злочини и то су потврдили и хрватски судови, поручио је данас председник Владе Црне Горе Милојко Спајић и истакао званична Подгорица жели правду за све и спремна је да до краја истраје на процесуирању злочина и обештећењу жртава.
ТУРСКИ држављанин у понедељак је ушао кроз прозор одељења Неонатологије Института за болести деце у Црној Гори и без одобрења узео своје дете. Како јавља ЦдМ, све се догодило око три часа ујутру.
ЗАХТЕВ који је јуче требало да буде упућен Венецијанској комисији, а који се односи на поступање Скупштине у случају пензионисања судије Уставног суда "закочио" је у Подгорици. Текст би требало да садржи једно или два питања, али око тога још није постигнута сагласност, па кад се то буде десило, захтев ће упутити премијер Милојко Спајић.
ЛОКАЛНИ избори у Никшићу 13. априла показаће да ли у односу на оне од пре четири године има претумбавања, посебно када је владајућа гарнитура у питању.
Коментари (0)