КРИМИНАЛИСТИЧКА полиција ухапсила је синоћ још једну особу за коју се верује да је имала кључну улогу у организацији двоструког убиства, када су 6. новембра на кружном току у Подгорици усмрћени Цетињани Петар Липовина и Жарко Пејаковић. Полиција је хапшење, према незваничним подацима Вијести, извела синоћ на северу након чега је осумњичени приведен у подгоричку полицију.
У СКЛОПУ појачаних мера и активности према оперативно интересантним лицима, као и лицима за које постоји сумња да поседују нелегално ватрено оружје и муницију, Службеници Регионалног центра безбедности "Запад" су извршили циљане контроле лица и возила као и претресе стамбених објеката које они користе.
Окривљени Душан Шиљ и Никола Ивовић осуђени су данас првостепеном пресудом Вишег суда у Подгорици на по 17 година и шест месеци затвора, за кривично дело убиство и недозвољено држање оружја, због убиства Стефана Шаровића.
ПОЛИЦИЈА је на обали Грнчаре, на територији општине Плав, и непосредној близини државне границе са Републиком Албанијом, пронашла вреће са паковањима марихуане.
У ЦИЉУ спуштања енормно високих цена намирница, осим бојкота маркета који траје веч неколико седмица, Алтернатива Црна Гора обратила се и Министарству економског развоја. Наиме, захтевају конкретне мере и хитну реакцију поводом, како кажу, забрињавајуће ситуације у вези са високим ценама основних животних потребштина.
ПОД слоганом "Херцег Нови зове - фешта, сунце, море", организатори најављују другу седмицу 56. Празника мимозе - који се завршава 2. марта - чија увертира су биле представе београдског позоришта "Душко Радовић" - музичко-плесни спектакл "Мала школа рокенрола" и комад "Сјај звезда на плафону".
Коментари (0)