ЗА ПОЉОПРИВРЕДУ 62 МИЛИОНА: Усвајање агробуџета у четвртак

Ива Стојадиновић

10. 03. 2024. у 10:07

ИЗ Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Агробуџет за 2024. годину бити усвојен на седници Владе која ће се одржати 14. марта.

ЗА ПОЉОПРИВРЕДУ 62 МИЛИОНА: Усвајање агробуџета у четвртак

Фото Влада ЦГ

 Наводе да је до дошло до, али да ће сва заостала давања, пре свега старачке накнаде и премије по литру произведеног млека предатог прерађивачким капацитетима, бити исплаћена одмах по усвајању буџета.

-Што се тиче националних средстава, буџет ће износити 62 милиона евра, што представља издашнија средства у односу на претходни период.Марљиво смо радили на креирању мера како би се нашим произвођачима одговорило на захтеве у највећој мери. У овој години ћемо имати повећање готово у свим мерама подршке, укључујући и повећање за око 20 одсто за директна плаћања и инвестиционе мере - наводе у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ У НАЈБРУТАЛНИЈЕМ РАТУ: Уз помоћ Путина пао главни град, Русија добија војну базу од непроцењивог значаја?

ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ У НАЈБРУТАЛНИЈЕМ РАТУ: Уз помоћ Путина пао главни град, Русија добија војну базу од непроцењивог значаја?

ДОГОДИО се преокрет у најбруталнијем рату и то захваљујући Владимиру Путину, председнику Русије. Наиме, суданске оружане снаге заузеле су Картум избацивши из делова суданског главног града побуњенике из Снага за брзу подршку. Реч је о важној прекретници у сукобу који ту афричку земљу пустоши већ две године.

31. 03. 2025. у 08:39

АМЕРИКА СПРЕМА ВЕЛИКИ УДАР: Бомбардери убице циљају нуклеарне електране у Ирану (ФОТО)

АМЕРИКА СПРЕМА ВЕЛИКИ УДАР: Бомбардери "убице" циљају нуклеарне електране у Ирану (ФОТО)

Сједињене Државе су распоредиле стелт бомбардере Б-2 Спирит у војну базу Дијего Гарсија у Индијском океану, потез који би наводно могао бити повезан са припремама за потенцијални напад на иранску нуклеарну инфраструктуру.

29. 03. 2025. у 19:25

Коментари (0)

БРАЗИЛ ИМА НОВОГ КАНДИДАТА ЗА СЕЛЕКТОРА: Нејмару се то никако не допада