ДУШКО КНЕЖЕВИЋ СПРЕМАН ДА СЕ ПРЕДА: Доћи ћу у Црну Гору и дати доказе о Милу, али под мојим условима
Бизнисмен Душко Кнежевић саопштио је да је спреман да се преда и да дође у Црну Гору ако му се дозволи да улази и излази из државе, да се јавља редовно кад треба према договору који би постигао с тужилаштвом.

Фото: Танјуг
-Ја ћу да се предам, да дођем и да ми се дозволи да улазим и излазим из Црне Горе, да се јављам редовно кад треба према договору који бих постигао с тужилаштвом. Ја немам зашта да одговарам, нигде нисам био одговорно лице ни у банкама ни у тим компанијама - рекао је Кнежевић.
Он је поручио да не жели да буде заштићени сведок и да нема "за шта да одговара".
- А све доказе које имам против Мила Ђукановића и које сам изнео до сада и пријавио спреман сам да дам - тврди Кнежевић.

"СВАКИ МУШКАРАЦ ДА ПРОЂЕ ВОЈНУ ОБУКУ" НАТО држава се спрема за руски напад, циљ је војска од 500.000 људи
ПОЉСКИ премијер Доналд Туск најавио је да његова влада ради на плану за масовну војну обуку свих пунолетних мушкараца, као одговор на промене у безбедносној ситуацији у Европи.
08. 03. 2025. у 14:43

ПАКАО ЗА УКРАЈИНЦЕ У КУРСКУ НАКОН АМЕРИЧКОГ ПОТЕЗА: Десет хиљада војника пред опкољавањем (ФОТО)
ДЕСЕТ хиљада украјинских војника под претњом је опкољавања у Курској области након обуставе америчких обавештајних података, пише британски Телеграф.
08. 03. 2025. у 11:01

"СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ" Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици
САЊА Домуз Садиковић са поносом носи хиџаб, сматрајући га својом испуњеном обавезом. Ислам је, како каже, прихватила јер се у њему пронашла, не сматрајући да је променила веру, већ да је тек тада стекла своју прву истинску духовну припадност.
09. 03. 2025. у 10:41
Коментари (0)