АУТОМОБИЛОМ ПОКОСИО ПОЛИЦАЈЦА: Удес на излазу из Пљеваља

ПОЛИЦАЈАЦ Центра безбедности Пљевља повређен је, у понедељак пре подне, у саобраћајном удесу који се догодио у насељу Варош на раскрсници на изласку из Пљеваља према Пријепољу.

АУТОМОБИЛОМ ПОКОСИО ПОЛИЦАЈЦА: Удес на излазу из Пљеваља

Фото: М. Дробњак

Њему је указана медицинска помоћ у пљеваљској болници.

Полицајац који је био на службеном мотоциклу кретао се из правца Пријепоља и сударио се у раскрсници са возилом пасат које је долазило из правца насеља Потрлица.

Путни правац Пљевља-Пријепоље, којим се кретао полицијски службеник, има првенство пролаза.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ИТАЛИЈА ПОЧЕЛА ТЕЖАК ПУТ ПОВРАТКА У ВРХ СВЕТСКОГ ФУДБАЛА: Младе наде враћају Азуре тамо где им је и место