ОЧЕКИВАНО: Председништво ДПС-а предложило Мила Ђукановића за председничког кандидата
ПРЕДСЕДНИК Демократске партије социјалиста (ДПС) Мило Ђукановић предложен је за председничког кандидата те странке на предстојећим изборима, објављено је на Твитер налогу ДПС-а.

Фото В. К.
То је одлука са данашње седнице Председништва ДПС-а, а у току је седница Главног одбора те странке.
БОНУС ВИДЕО: МИЛОВЕ ПРИСТАЛИЦЕ У ПОДГОРИЦИ - Протест комита због "велеиздаје државе" и смене Кентере
Препоручујемо

ПОСЛЕ ПУЛЕ, НАРОДЊАЦИ ЗАБРАЊЕНИ И У ОСИЈЕКУ: Градоначелник "не жели ту врсту промоције"
24. 02. 2023. у 10:58

ЕПС УПОЗОРАВА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: На делу покушај преваре, ово саветујемо корисницима
АКЦИОНАРСКО друштво "Електропривреда Србије" (ЕПС) данас је обавестила јавност да је на делу покушај преваре мејловима у којима је злоупотребљено име, лого и назив домена компаније и истичу да ЕПС никада купцима не шаље обавештења са линковима за плаћања.
04. 03. 2025. у 16:25

"БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ" Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће укинути савезно финансирање факултетима, школама и универзитетима који омогућавају „незаконите протесте“.
04. 03. 2025. у 15:24

"ХОЋУ ЕУТАНАЗИЈУ" Ведрана Рудан донела одлуку: "Рекла сам деци да је готово, нећу да умирем на рате"
ЗА лечење јој је било потребно доста новца, а део је стигао из Србије, од директора издавачке куће која објављује њена дела.
03. 03. 2025. у 09:53
Коментари (8)