ТЕЛО ТРИНАЕСТОГОДИШЊЕГ ДЕЧАКА ПРОНАЂЕНО ОСМОГ ДАНА ПОТРАГЕ: Потврђено из полиције - код рта Оштро, на хрватској обали

Танјуг

25. 01. 2023. у 15:43

ТЕЛО тринаестогодишњег Н. В. пронађено је код рта Оштро, на хрватској обали, потврђено је из херцегновске полиције Радију Црне Горе.

ТЕЛО ТРИНАЕСТОГОДИШЊЕГ ДЕЧАКА ПРОНАЂЕНО ОСМОГ ДАНА ПОТРАГЕ: Потврђено из полиције - код рта Оштро, на хрватској обали

Фото: Б.Дабић

- Управо се очекује да га довезу на Шквер - казао је начелник криминалистике у ЦГ Херцег Нови Митар Тадић.

Тринаестогодишњи Н. В. из Херцег Новог нестао је пре осам дана у вечерњим сатима са шеталишта Пет Даница у Херцег Новом.

Њега су таласу повукли у море док је са другом боравио на шеталишту.

На приморју је тада био на снази црвени метеоаларм због олујног југа и кише, а надлежне службе су правовремено издале упозорења грађанима на опасност од невремена.

БОНУС ВИДЕО: 

И ХЕЛИКОПТЕР ТРАЖИ ДЕЧАКА: У Херцег Новом настављена потрага за дететом које је прогутало море


Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕВРОПА РАЗМАТРА СЛАЊЕ 100.000 ВОЈНИКА У УКРАЈИНУ: Трамп одбио предлог - познато из којих земаља би их било највише

ЕВРОПА РАЗМАТРА СЛАЊЕ 100.000 ВОЈНИКА У УКРАЈИНУ: Трамп одбио предлог - познато из којих земаља би их било највише

ЕВРОПСКЕ нације разматрају слање војних снага у Украјину у случају прекида ватре или постизања мировног споразума, потврдили су Ројтерсу званичници и дипломате. Разлог је једноставан - новоизабрани амерички председник Доналд Трамп јасно је ставио до знања да неће слати америчке војнике у ту земљу како би гарантовали безбедност, потврдили су Ројтерсу званичници и дипломате.

18. 12. 2024. у 17:42

УТИЦАЈ ОРЕШНИКА НА ЛОНДОН: Руски амбасадор – Натерани су да заузму уравнотеженији став

УТИЦАЈ ОРЕШНИКА НА ЛОНДОН: Руски амбасадор – Натерани су да заузму уравнотеженији став

ЛАНСИРАЊЕ руске балистичке ракете средњег домета „орешник“ на територију Украјине натерало је Лондон да заузме уравнотеженији став по питању извођења напада оружјем дугог домета у дубину руске територије, изјавио је амбасадор Русије у Великој Британији Андреј Келин.

18. 12. 2024. у 17:25

Коментари (0)

СИНИША МИХАЈЛОВИЋ ПИТАО МАЈКУ ДА ЛИ ЈЕ ХРВАТ ИЛИ СРБИН: Само једном ме је било срамота