ХАПШЕЊЕ У ПОДГОРИЦИ: Лисице због дечје порнографије и оружја
ЗБОГ сумње да је починио кривична дела недозвољено држање оружја и експлозивних материја и дечје порнографије, припадници полиције ухапсили су у Подгорици М. Р. (61).
Фото: Архива
- Полиција је извршила претрес стана и других просторија које ово лице користи и пронашла пиштољску муницију. Осим тога од њега су привремено одузета и два мобилна телефона чији је електронски садржај изузет по наредби судије за истрагу Основног суда у Подгорици где је пронађен садржај са дечјом порнографијом - саопштила је Управа полиције Црне Горе.
М.Р. је уз кривичну пријаву приведен надлежном тужиоцу који му је донео решење о задржавању до 72 сата.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПУЦЊАВА У ТУТИНУ: Полиција ухапсила М. Ћ. осумњиченог да је ранио суграђанина
16. 12. 2022. у 19:19
БОРАВИО У ХОСТЕЛУ: Опасни силоватељ из Београда пронађен у Бањалуци
15. 12. 2022. у 17:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)