ПОЛИЦАЈАЦ У ПЕНЗИЈИ УДАРИО БИВШЕГ КОЛЕГУ: Кривична пријава због напада на службеника полиције у Бару
ПОЛИЦАЈАЦ у пензији, Горан Укшановић (50) из Бара одговараће за напад на полицајца задуженог за безбедност доскорашњег премијера Здравка Кривокапића.

Фото: Б. Дабић
- Полиција је Основном државном тужилаштву у Бару поднела кривичну пријаву против Г.У. из Бара због сумње да је извршио кривично дело напад на службено лице у вршењу службене радње у стицању са спречавање службеног лица у вршењу службене радње. Полицијски службеник ангажован у Сектору полиције посебне намене који је био у пратњи штићене личности, је у суботу око 09.00 часова дежурну службу Центра безбедности Бар обавестио да је на степеништу, испред Саборног храма Светог Јована Владимира дошло до нарушавања јавног реда и мира којом приликом га је једна особа физички напала.
Службеник полиције је приметио да два мушка лица имају вербални конфликт у унутрашњости храма, након чега напуштају просторије храма и упућују се према степеништу испред храма, где долази до физичког контакта између истих. Он је у том тренутку лицима издао наређења да престану са нарушавањем јавног реда и мира којом прилком му је осумњичени задао ударац у пределу врата, наводи се у саопштењу Управе полиције.
Г.У. је доведен у службене просторије и од њега су прикупљена обавештења у својству грађанина, као и од очевидаца догађаја, након чега је обавијештен државни тужулац у Основном државном тужилаштву у Бару.
Подсетимо, инцидент у ком је Г.У. напао полицајца догодио се у суботу ујутро у 9.10 сати, испред Саборног Храма Св. Јована Владимира у Бару.
Митрополит Јоаникије је у суботу одржао литургију у част Светог Јована Владимира, заштитника Бара, а присуствовао је и бивши премијер Здравко Кривокапић.
БОНУС ВИДЕО - ПОЛИЦАЈЦИ У СЕДЛИМА: Екипа "Новости" у посети коњичкој јединици МУП-а Србије
Препоручујемо

ИНЦИДЕНТ ИСПРЕД ХРАМА У БАРУ: Пензионисани полицајац насрнуо на колегу на дужности
04. 06. 2022. у 21:25

"СВАКИ МУШКАРАЦ ДА ПРОЂЕ ВОЈНУ ОБУКУ" НАТО држава се спрема за руски напад, циљ је војска од 500.000 људи
ПОЉСКИ премијер Доналд Туск најавио је да његова влада ради на плану за масовну војну обуку свих пунолетних мушкараца, као одговор на промене у безбедносној ситуацији у Европи.
08. 03. 2025. у 14:43

ПАКАО ЗА УКРАЈИНЦЕ У КУРСКУ НАКОН АМЕРИЧКОГ ПОТЕЗА: Десет хиљада војника пред опкољавањем (ФОТО)
ДЕСЕТ хиљада украјинских војника под претњом је опкољавања у Курској области након обуставе америчких обавештајних података, пише британски Телеграф.
08. 03. 2025. у 11:01

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)
САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.
06. 03. 2025. у 16:45
Коментари (0)