МЕДОЈЕВИЋ О СЛОБОДНОМ ПАДУ ЂУКАНОВИЋА: Нестанак ДПС је природан процес
НЕСТАНАК ДПС-а је просто природан процес, тврди лидер Покрета за промјене Небојша Медојевић.
Фото: Принтскрин
Мило Ђукановић је од ДПС-а направио приватно предузеће, а од својих бирача неку врсту “запослених”, објашњава он.
- Огромна већина бирача ДПС-а има интересни однос са странком. Гласају ДПС, не због програма, идеја, идеологија, лидера, већ због интереса. У тој пирамиди власти, моћи и корупције, они на дну добијају најмање - тврди Небојша Медојевић.
Каже и да су на врху пирамиде тајкуни, шверцери цигарета и дроге који су финансирали читав, веома скупи систем.
Препоручујемо
ДПС ТОНЕ: Небојша Медојевић слави после резултата избора у Мојковцу!
05. 12. 2021. у 21:56
ПРВИ РЕЗУЛТАТИ ИЗБОРА У ЦРНОЈ ГОРИ: ДПС поражен после 16 година
05. 12. 2021. у 21:14 >> 22:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)