МЕДОЈЕВИЋ ОБЈАВИО ПЕТ ПРАВИЛА ЗА САРАДЊУ: Ако нема договора, идемо на изборе!

ПОКРЕТ за промјене је за поштен и принципијелан договор у складу са изборном вољом грађана, саопштио је лидер тог политичког субјекта Небојша Медојевић.

МЕДОЈЕВИЋ ОБЈАВИО ПЕТ ПРАВИЛА ЗА САРАДЊУ: Ако нема договора, идемо на изборе!

Фото: Принтскрин

Он је саопштио да ПЗП неће пристати на рекет и уцене Жељка Ивановића и Мишка Перовића везано за реконструкцију Владе.

- Неће нас Жељко Ивановић и Мишко Перовић рекетирати и уцењивати. Нама је сваки грађанин Црне Горе једнак и сваки глас на изборима дат против ДПС мафије је исти и подједнако важан! Нацистички модел власника Вијести и увођење дискриминације да једна правила важе за УРУ, а друга за све остале НЕЋЕ ПРОЋИ! Ако нећете договор са нама, идите са ДПС мафијом као што је урадила и ваша Позитивна. Ако хоћете поштени, демократски и принципијелан договор, ми смо ту. Уцене и рекетирање и спречавање демонтаже Ђукановићевог режима, нема подршку. Идемо на изборе. Нека грађани Црне Горе кажу ко је за радикалне промене и демонтажу лоповског система Ђукановића, а ко је за дилове са мафијом - поручио је Небојша Медојевић.

Медојевић је навео принципе којих ће се приликом реконструкције држати Покрет за промјене:

  • Поштовати изборну вољу грађана;
  • Демонтажа Ђукановићевог режима;
  • Потпредседничко место за координацију служби безбедности и демократску транзицију;
  • Без уцена и условљавања;
  • Ако не можемо да се договоримо, на овим принципима, идемо на изборе.

(Ало)

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ: Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: Бојим се ескалације!

"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"

ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.

22. 05. 2026. у 08:40

Коментари (0)

У Ласер Меду брига о простати је у сигурним рукама