МИЛАН КНЕЖЕВИЋ ЧЕСТИТАО БРАК СЕКУЛОВИЋУ: Можда да сте се оженили раније, не би било 4. и 5. септембра
ПРЕДСЕДНИК Одбора за безбедност и лидер Демократске народне партије (ДНП) Милан Кнежевић честитао је данас на седници Одбора ступање у брачне воде министру унутрашњих послова Сергеју Секуловићу.
Фото: Принтскрин
- Да вам честитам брак у име одбора, заборавио сам. Види се да сте тоналитет уподобили брачном стању. Можда да сте се оженили раније, не би било 4. и 5. септембра - казао је Кнежевић у свом стилу.
На то му је Секуловић одговорио да је од сад "други човек", преноси "ДАН".
- Види се то - поручио му је Кнежевић.
Кнежевић је "прозвао" и вицепремијера Дритана Абазовића.
- Па да и господин Абазовић не иде више код Далај Ламе, ту је поред вас - закључио је Милан Кнежевић.
Подсетимо, Секуловић се оженио прошле недеље у својој 43. години живота.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДФ: Пре шест година почео је пад ДПС-а - режим је пао, али није још оборен!
27. 09. 2021. у 15:40
УДАР НА ДВА ФРОНТА: Историчар Раковић упозорава на опасне нападе на СПЦ
26. 09. 2021. у 19:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)