ТЕШКА НОЋ У БЕОГРАДУ: Хитна помоћ интервенисала 107 пута, два саобраћајна удеса
У БЕОГРАДУ је Хитна помоћ ноћас интервенисала 107 пута, од тога осам пута на јавном месту.
Фото: Н. Карлић
Како кажу из ове службе, било је позива везаних за корона вирус из домова Београђана, али и интерклиничких транспорта, па су амбулантна кола возила пацијенте за Крушевац и Селтерс у Младеновцу.
Догодила су се и два саобраћајна удеса. Први око 03.00 часа на Панчевачком путу и две млађе особе су пребачене у Ургентни центар, а око 05.00 сати на аутопуту у близини аеродрома, служба Хитне помоћи је интервенисала и потом пребацила повређене у Ургентни центар.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)