ИЗМЕШТА СЕ СТАНИЦА ТОШИН БУНАР: Помера се 150 метара даље
ЖЕЛЕЗНИЧКО стајалиште Тошин бунар, ка центру града, измешта се од сутра!
Фото: бгметро
У склопу одвијања радова на изградњи брзе пруге "Београд - Нови Сад - Суботица", на делу пруге од Батајнице ка Овчи, железничко стајалиште Тошин бунар биће померено 150 метара даље у односу на постојеће стајалиште.
Нова станица с еуспоставља у Улици " Булевар хероја са Кошара" , са друге стране улице Тошин бунар у односу на постојеће стајалиште.
Препоручујемо
НАЈСКУПЉЕ ЗА СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД: Школе понудиле набавку уџбеника у претплати
05. 06. 2026. у 14:56
СУТРА НИЗАК ПРИТИСАК: Радови на постројењу за прераду воде у Забрежју
05. 06. 2026. у 11:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)