УПОЗНАЛИ КАРТИНГ: Земунска Саобраћајно-техничка школа организовала занимљиву презентацију
САОБРАЋАЈНО-техничка школа у Земуну је организовала презентацију картинга и ауто-трка, а ученици су били у прилици да науче важне лекције о безбедности саобраћаја, али су се и забавили.

ГО Земун
Ученици који похађају секцију "Безбедност у саобраћају" кроз картинг који је организован могли су да покажу своје вештине и да кроз практичне активности примене знања.
Овај догађај школа је организовала у сарадњи са Спортским ауто и картинг савезом Србије. Ђаци су били у прилици да угосте и представнике Општине Земун, који су им рекли да ће подржати све пројекте које промовишу сигурност, образовање и спорт.
Ученици су упознали и вишеструког националног победника у картингу и актуелног европског шампиона Андреја Доброту. Општина Земун организује бројне пројекте који су намењени различитим генерацијама деце како би научили што више о сигурности у саобраћају.
- Сви учесници су се показали као одлични познаваоци саобраћајних правила безбедности на путевима. Савет за безбедност саобраћаја на путевима ГО Земун за сваки сегмент предавања, трибина и акција штампа адекватне материјале, као штиво које има важну информативну функцију. Ученици основних школа учествују у едукативним квизовима које организује Агенција за безбедност саобраћаја Републике Србије - саопштили су у ГО Земун.

ПУТИН ПРИХВАТИО ПРЕКИД ВАТРЕ НА 30 ДАНА УЗ ЈЕДАН УСЛОВ: "Примирје би одговарало Украјини, руске снаге у офанзиви на свим деловима фронта"
РУСКИ председник Владимир Путин рекао је данас на конференцији за медије са белоруским председником Александром Лукашенком да Русија пристаје на прекид ватре са Украјином на 30 дана, али само ако оно доведе до дугорочног мира.
13. 03. 2025. у 16:53 >> 17:05

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ТРАМПОВА УНУКА ЈЕ ПРАВА СЕНЗАЦИЈА: Најскромнија и најлепша у породици, бави се необичним спортом (ФОТО)
ИАКО обично највише пажње привлаче деда, бака и тетка Иванка, када се нашла на бини поред Доналда трампа током победничког говора након избора сви су приметили лепу Каи, у сјајној, шљокичастој хаљини.
13. 03. 2025. у 15:53
Коментари (0)