ЧАСОВИ ГЛУМЕ ЗА ОДРАСЛЕ: За све оне који воле уметност и јавни наступ

Сњежана Видачковић

06. 08. 2024. у 14:55

У жељи да поново оживи рад аматерског позоришта, Културни центар "Чукарица" од ове сезоне покреће студио глуме за одрасле, где ће сви они који воле ову врсту уметности моћи на креативан начин да проведу своје слободно време. Прва два часа су бесплатна и биће одржана 22. и 23. августа у 19 часова.

ЧАСОВИ ГЛУМЕ ЗА ОДРАСЛЕ: За све оне који воле уметност и јавни наступ

кц чукарица

Часове глуме води Татјана Поповић, стални члан Глуме за одрасле од њеног оснивања и активни учесник у креирању различитих драмских концепата - вежби, скечева, кратких драмских форми и представа. Часови су намењени аматерима и свима који имају потребу за јавним наступом.

Максималан број полазника је 12. Заинтересовани се могу пријавити сваког радног дана од 8 до 14 часова, на телефон 3552 678. За све додатне информације можете позвати Татјану Поповић на број 060/1363 633.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.

14. 02. 2025. у 17:34

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ДЕЦЕ ОБОЛЕЛЕ ОД РАКА: Подршка и значај солидарности