ВРАЊАНЦИ ПРОСЛАВИЛИ СЛАВУ: Завичајно удружење прославило празник у Београду

ЗАВИЧАЈНО удружење Врањанаца у Београду обележило је у среду своју крсну славу Светог Атанасија Великог у цркви Светог Георгија на Бановом брду.

ВРАЊАНЦИ ПРОСЛАВИЛИ СЛАВУ: Завичајно удружење прославило празник у Београду

ГО Чукарица

Чланови удуружења заједно су ломили славски колач, а потом су у својим просторијама припремили и славску трпезу.

Удружење од оснивања 1921. године слави овај дан као успомену на ослобођење од Турака 31. јануара 1878. године. Они су угостили и представнике ГО Чукарица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите