КЛИЗАЊЕ НА "ОЛИМПУ": За ђаке бесплатно од 10 до 16 часова

Б.Б.

25. 01. 2024. у 11:41

СЕЗОНА клизања на отвореном клизалишту Спортског центра "Олимп - Звездара", у улици Вјекослава Ковача 11 и даље траје. Клизалиште ће радити свакодневно, од 10 до 22 сата, све док временски услови буду адекватни за рад.

КЛИЗАЊЕ НА ОЛИМПУ: За ђаке бесплатно од 10 до 16 часова

Фото: Општина Звездара

Цена улазница је 200 динара, за децу до седам година старости (уз обавезну пратњу једне одрасле особе) - 50 динара, док је изнајмљивање опреме 200 динара. У термину од 10 до 16 сати за све ђаке клизање је бесплатно.

Радно време клизалишта подељено је по блоковима у трајању од 90 минута у терминима од 10 до 21.30 часова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКА БИТКА ЗА СУЏУ: Руски специјалци изненадили Украјинце, искачу из гасовода (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕЛИКА БИТКА ЗА СУЏУ: Руски специјалци изненадили Украјинце, искачу из гасовода (ФОТО/ВИДЕО)

РУСИЈА је данас покренула напад на град Суџу у оквиру велике офанзиве са циљем потискивања украјинских снага из западног дела руске Курске области, објавили су проруски војни блогери.

09. 03. 2025. у 12:27

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација Да смрадови оду добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".

09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици

"СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ" Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици

САЊА Домуз Садиковић са поносом носи хиџаб, сматрајући га својом испуњеном обавезом. Ислам је, како каже, прихватила јер се у њему пронашла, не сматрајући да је променила веру, већ да је тек тада стекла своју прву истинску духовну припадност.

09. 03. 2025. у 10:41

Коментари (0)

ЛАК ЗАДАТАК ЗА АЛАКАРАЗА: Карлос муњевито до трећег кола Индијан Велса