СЛАБ ПРИТИСАК НА ПЕРИФЕРИЈИ: Санација квара на цевоводу "Макиш"
ЗБОГ неодложне санације квара на магистралном цевоводу фабрике воде "Макиш" од вечерас у 23.30 до недеље у 6 сати, умањен притисак и повремене прекиде у водоснабдевању имаће постошечи у насељима Ресник, Рупчине, Остружница, Пећани, Сремчица, Велика Моштаница, Лештане, Болеч, Траншпед, Мељак, Ненадовац, Баћевац, ИКЕА, Пландиште, Глумчево брдо, Стара Липовица, Средњи крај, Стражарија, Караула и Требеж.

Фото: Профимедиа
Од суботе до недеље иста ситација биће на Умци, Рушњу, Дражановцу, Барајеву, Баљевцу, Врбовно, Лесковцу, Степојевцу, Прњавору, Трешњи, Путу за Малу Иванчу и Крагујевачком путу.
За све приоритетне потрошаче биће обезбеђене ауто-цистерне са пијаћом водом, а из ЈКП "Београдски водовод и канализација" подсећају да се стабилизација водоснабдевања очекује до недеље у 6 часова.

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

УМРЛА ПЕВАЧИЦИНА МАЈКА: Ко је била Хафа Карић и откуд јој арапско име, ретко у Србији?
ЈАВНОСТ је изненадила вест да је преминула једна од омиљених дама породице Карић, Хафа Карић.
09. 03. 2025. у 17:51
Коментари (0)