ГРОМ УДАРИО У СПЛАВ КОД МАКИША: Избио пожар након јаког невремена у Београду (ВИДЕО)

ЈАКА грмљавина, праћена ветром и пљусковима, захватила је јутрос главни град Србије.

ГРОМ УДАРИО У СПЛАВ КОД МАКИША: Избио пожар након јаког невремена у Београду (ВИДЕО)

Фото: Printscreen Twitter/TSelenic

Пала је велика количина кише, невреме је било праћено јаком грмљавином, а од удара грома запалио се сплав код Шљункаре, на макишкој страни Саве.

Према најавама метеоролога, до краја седмице на подручју Србије очекује се локална појава временских непогода са градом и олујним ветром.

Данас и сутра пљускови и грмљавине местимично ће бити интензивнији уз количину кише већу од 40 милиметара за 24 часа.

БОНУС ВИДЕО - СНАЖНО НЕВРЕМЕ ПОГОДИЛО ЧАЧАК: Киша, олујни ветар и град тукли по граду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОРИ ЊУЈОРК! Никси направили нови брејк против Сан Антонија, Вембањама трагичар! (ВИДЕО)