MLADIĆ TEŠKO POVREĐEN: Saobraćajna nesreća u Borskoj
U BEOGRADU se noćas dogodila jedna saobraćajna nesreća u Borskoj ulici, u kojoj je povređen 23-godišnji mladić, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: D. N.
Kako se dodaje, on je sa težim telesnim povredama prevezen na VMA.
Ekipe Hitne pomoći su u toku noći intervenisale ukupno 91 put, od čega je osam intervencija bilo na javnom mestu.
Za pomoć su se najčešće javljali hronični bolesnici, sa respiratornim problemima i bolovima u grudima, navode u Hitnoj pomoći.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"PREVIŠE JE LEPA, ŽELIM NjEN SKALP!" Brižit puca od ljubomore, žene vidi kao pretnju: "Neće doći u Jelisejsku palatu!"
UTICAJNI francuski novinar Florijan Tardif u svojoj novoj knjizi tvrdi da je Brižit Makron uverena da su sve žene potencijalne pretnje njenom braku, te da žele da zavedu njenog supruga Emanuela Makrona.
25. 05. 2026. u 11:20
Komentari (0)