PAKETI ZA 89 BEBA: Opština Zvezdara nastavlja da pomaže roditeljima

PREDSEDNIK opštine Zvezdara Vladan Jeremić sa saradnicima, uručio je novih 89 poklon paketa dobrodošlice bebama koje imaju prebivalište na teritoriji ove opštine.

ПАКЕТИ ЗА 89 БЕБА: Општина Звездара наставља да помаже родитељима

Foto: Opština Zvezdara

- Ovo je jedna od akcija kojoj svi rado prisustvujemo i kojom se izuzetno ponosimo jer nam je puno srce kada vidimo da je broj beba sa svakom podelom sve veći - rekao je Jeremić. -Akcija je naišla na sjajan prijem kod roditelja najmlađih stanovnika Zvezdare i mislimo da je korisna i da sa ovim paketima pomažemo roditeljima u prvim danima kada beba dođe na svet. Briga o najmlađim sugrađanima je jedan od naših najvažnijih zadataka i među prioritetima.

U 16 podeli od početka akcije, devojčice su bile u prednosti i dobile 48 paketića. Prisutni roditelji su se zahvalili Jeremiću i opštini na organizaciji ove akcije koja im, kako su rekli, puno znači u prvim mesecima po dolasku beba u domove, jer je u paketima koje su dobili sve korisno.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

MANJE PAPIRA, VIŠE ELEKTRONSKIH USLUGA: Rezultati projekta „eUprava za sve“