ŠTA SE NAJVIŠE PRODAJE NA PIJACAMA: Kupus najtraženiji, a sledi ovo povrće
BEOGRAĐANI su i protekle nedelje na „Veletržnici" najviše kupovali kupus. U odnosu na prethodni period, promet kupusa je za 25 odsto veći dok je za 30 procenata porastao promet luka.
Foto: V. Mitrić
Slede paprika, paradajz, jabuka, tikvica i šargarepa.
Počela je sezona kestena. Bogat je vitaminima, mineralima i vlaknima. Bilo da se jede pečeni, u obliku pirea ili se koristi kao brašno, treba ga uvrstiti u ishranu jer je dobar i za imunitet, a na „Veletržnicu Beograd” stiže iz Severne Makedonije i Italije. Cena po kilogramu trenutno se kreće od 300 do 400 dinara.
Više informacija o cenama može se naći na: https://www.veletrznica.co.rs/index.php/informacije/i/cene.htm
Preporučujemo
OD VEČERAS PROMENA REŽIMA RADA LINIJA GSP NA ZVEZDARI: Od sutra i u ovom delu grada
06. 07. 2026. u 16:49
DUNAVSKA SA 4 TRAKE: Putari proširuju jednu od najfrekventnijih ulica na Dorćolu
06. 07. 2026. u 15:51
OVU GREŠKU SVI PRAVE SA KLIMOM: Lekari upozoravaju – može da izazove temperaturni šok
06. 07. 2026. u 15:41
SARADNjA SA BASKIJOM: Tehnička škola "Drvo art" širi mrežu međunarodnih partnera
06. 07. 2026. u 13:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)