IZVIĐAČI SA VOŽDOVCA SADILI U BOLEČU: Zasađeno 78 stabala
NA platou između igrališta i fudbalskog terena u Boleču nedavno je zasađeno 78 stabala jasena, lipe i crvenolisne šljive.
Drveće je zasadio Odred izviđača sa Voždovca, koji je ovim povodom obeležio i 110 godina postojanja izviđačke organizacije u Srbiji, u saradnji sa udruženjem "Šuma peva".
- Posebno se zahvaljujemo GO Grocka koja je dala saglasnost za sadnju na ovoj lokaciji, obzirom da je pomenuta parcela opštinsko zemljište kao i preduzeću "Zelenilo Beograd" koje je pružilo logistiku i dalo plan sadnje i položaja sadnica na lokaciji - ističu nadležni. - Akciju sadnju zajednički su sproveli zaposleni iz kompanije donatora, volonteri udruženja "Šuma peva" i članovi odreda izviđača Voždovac.
Tokom sadnje, izviđačima su se pridružili i stanovnici Boleča, koji su bili počastvovani što je baš njihovo naselje iazbano za sprovođenje ove akcije.
PUTIN POTPISAO: Rusija pokreće svoju "Evroviziju" u Moskvi
RUSKI predsednik Vladimir Putin potpisao je ukaz kojim se osniva novo međunarodno muzičko takmičenje pod nazivom "Intervizija", koje će ove godine biti održano u Moskvi, objavio je Interfaks.
04. 02. 2025. u 11:49
BRITANSKI EKSPERT: Imamo posla sa diletantom – Zelenski ne može da podnese da je kraj
ŠEF ukrajinskog režima Vladimir Zelenski podsvesno ne može da prihvati temu povlačenja ukrajinskih snaga u zoni borbenih dejstava, izjavio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris
30. 01. 2025. u 07:58
(UZNEMIRUJUĆ SNIMAK) Dečak (15) hteo da opljačka penzionera (70) - ovaj ga ubio pištoljem, pa dokrajčio još jednim metkom
DOK je pokušavao da otvori vrata automobila, starac je izvadio revolver i upucao mladića iz blizine, a potom ga je "overio".
03. 02. 2025. u 16:43
Komentari (0)