Ћерка Милића Вукашиновића патила због раздвојености од синова
26. 07. 2018. у 20:54
Маја Авдибеговић, кћи бившег бубњара "Бијелог дугмета" и вође "Ватреног пољупца", која је у уторак увече пронађена мртва у стану, имала тежак живот
Facebook / Маја Авдибеговић
РОК музичар Милић Вукашиновић и његова друга супруга Сузана допутовали су у четвртак ујутру из Београда у Сарајево, како би организовали сахрану Маје Авдибеговић, ћерке јединице бившег бубњара "Бијелог дугмета" и вође "Ватреног пољупца", која је у уторак увече пронађена мртва у стану. Босански медији пишу да су станари из Мајине зграде приметили да је била отечена, а једна комшиница ју је чак питала да ли је у другом стању.
- Знам да је имала новог момка који је млађи од ње. Када сам је питала да ли је трудна, рекла је да није и да отиче од лекова које узима. Знам да је говорила истину, јер је била под јаком терапијом. Имала је тежак живот. Чула сам да су у њеној крви пронашли велику количину јаких и различитих лекова - изјавила је уплакана Мајина комшиница.
Она је казала и да је Маја волела свог оца, а да јој је најтеже падало што је одвојена од синова Ирфана и Имрана, који се налазе у СОС Дечјем селу на Мојмилу, а не на мору, како је изјавила Милићева супруга Сузана. Испричала је и да су Мића и Сузана били код Маје у стану, неколико сати пре него што ће се убити:
- Нису се дуго задржали, мислим да је дошло до кратке свађе. Ни кафу нису стигли да попију. Маја је била импулсивна, није јој много требало да се узнемири.
Opaki
27.07.2018. 03:33
Djavolji rogovi, teski lekovi, otac Milic Vukasinovic...naravno da se ubila, bilo je realno i ocekivati
Види се на слици како пати показући ђавоље рогове.Како га мамила тако јој је и дошао
@Анти Антифа - Dečko, mani te rebuse Anti Antifa, Napiši lepo da si Fa da vidimo ko si i šta si.
Koncept slobode i nerazumevanje iste a što se može videti i na ovom primeru je dobrano uništio srpsko kao i evropsko društvo. Oni koji stoje iza razaranja Evrope, pre svega moralnog, dobro znaju da se treba fokusirati na žene kao biološki značajniji a moralno labilniji deo društva. Dati slobodu osobama koje ne umeju da se nose sa njome dovodi do haosa a i ova nesrećna devojka je produkt tog haosa. Njegova žrtva ali i dželat.
@protiv struje - Lepo si rekao...
Коментари (7)