Покрадени полицајци који чувају породицу Грабар Китаровић
16. 08. 2019. у 19:56
Само недељу дана пошто је полицајцима који су чували бившег државног тужиоца Хрватске Динка Цвитана украдено оружје, покрадени су и припадници обезбеђења чланова породице председнице државе

Колиндa Грабар Китаровић / Фото Танјуг-АП
Како јавља Нова ТВ, непознати починилац провалио је у службено возило и украо део опреме полицијских службеника задужених за безбедност породице хрватске председнице.
Прочитајте још: ПОТЕРА УЖИВО СНИМЉЕНА У БЕОГРАДУ: Полицајац трчи за изгредником у Булевару Краља Александра и стиже га (ВИДЕО)
"До провале је дошло док је због извршења службеног задатка возило на кратко остало без надзора", речено је тој телевизији у МУП-у Хрватске.
У МУП-у су истакли да се утврђује одговорности полицијских службеника за повреду службене дужности и да им је изречена дисциплинска мера.
Коментари (1)