ОСЛОБОЂЕНА КУРСКА ОБЛАСТ

Начелник Генералштаба руске војске Валериј Герасимов обавестио је председника Русије Владимира Путина да је завршена операција ослобађања Курске области од украјинских неонациста, саопштио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

ОСЛОБОЂЕНА КУРСКА ОБЛАСТ

Фото: Profimedia

Путин је честитао свим војницима и командирима који су учествовали у операцији и захвалио на херојству.

 

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова