POČELO SREĐIVANJE: Rekonstrukcija ulica u Pančevu

RADOVIMA u ulicama Josifa Marinkovića u naselju Tesla i Bratstva Jedinstva u naselju Vojlovica, počela je sezona rekonstrukcija saobrćajnica u Pančevu.

ПОЧЕЛО СРЕЂИВАЊЕ: Реконструкција улица у Панчеву

Foto: Printscreen

Putari će u Učici Josifa Marinkovića raditi na delu ulice od Aksentija Maksimovića do ulice Oslobođenja. Izgradiće se nov kolovoz širine 3,5 metra za jednosmerni saobraćaj sa svim kolskim priključcima za objekte u ulici, obostrane pešačke staze širine 1,6 metara podužna parking mesta. Takođe, nastaviće se radovi na izgradnji atmosferske kanalizacije, rekonstrukcija vodovodne mreže, fekalne kanaliacije sa priključcima, a biće postavljeni i novi stubovi javnog osvetljenja sa LED svetiljkama.

Saobraćajnica Bratstva Jedinstva biće cela rekonstruisana. U obe ulice JKP "Zelenilo" Pančevo posadiće stabla, ukrasno šiblj i travnjake i tako ozeleniti prostor.

Reč je o radovima definisanim projektima o javno privatnom partnerstvu, koji su počeli prošle godine i imali ravnomerni odnos prema gradskim i seoskim mesnim zajednicama. Do sada su  urađene 164 ulice, odnosno 82,5 kilometara puteva i 10,5 kilometara trotoara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OVO PIĆE SVI PIJU, A OVO NISU ZNALI: Pola veka prirodne snage iz Bujanovca koja je osvojila region