SINER GRABI KA TITULI: Italijan nakon velikog preokreta pobedio Rusa i zakazao polufinale Sinsinatija

Filip Milošević 17. 08. 2024. u 22:38

Italijanski teniser Janik Siner pobedio je nakon preokreta ruskog tenisera Andreja Rubljova sa 2:1 (4:6, 7:5, 6:4)

Rus je fenomenalno započeo meč, napravio dva brejka i pretrpeo jedan u prvom setu, što mu je bilo dovoljno da ga osvoji.

Delovalo je Italijan na pragu eliminacije, međutim od drugog seta je podigao nivo igre, napravio brejk pri rezultatu 5:5 i stigao do izjednačenja u setovima.

U trećem setu prvi reket sveta ponovo prvi stiže do prednosti oduzimanjem servisa protivnika i privodi meč kraju bez većih problema.

U polufinalu Mastersa u Sinsinatiju igraće protiv boljeg iz duelu Zverev - Šelton.

BONUS VIDEO: DOČEK ZA KOŠARKAŠE: Ovako se u Srpskoj kuću proslavlja olimpijska bronza